مرکز فروش کنسرو
خانه / تن ماهی در روغن / تن ماهی در روغن زیتون

تن ماهی در روغن زیتون

قیمت تن ماهی در روغن

تن ماهی در روغن زیتون

همه کسانی که به نحوی در بازار کار می کنند و کاسب هستند می دانند که باید انواع تن ماهی در روغن های گیاهی را خریداری کنند که قیمت این تن ماهی ها در بازار بسیار بالا رفته است و بهترین تن ماهی با ماهی هوور درجه یک در روغن گیاهی با قیمتی معادل ۳۰ هزارتومان به بالا به فروش می رسد و این افزایش قیمت مواد اولیه و درنتیجه تن ماهی باعث شده تا هم تولید کننده و هم مصرف کننده ها دست به عصا حرکت کنند و طبق سفارشات تولیدات راهی بازار شود.برای اطلاع دقیق تن ماهی در روغن های گیاهی مخصوصا روغن زیتون می توانید با کارشناس ما تماس بگیرید.

روغن گیاهی تن ماهی

تن ماهی در روغن زیتون

این روزها بازار کنسرو تن ماهی هایی داغ است که تولیدات با کیفیت و اعلا را راهی بازار می کنند یعنی در تولیداتشان از مواد اولیه مرغوب و درجه یک مانند روغن گیاهی٬ماهی های اعلا و درجه یک و بسته بندی های فوق العاده زیبا استفاده می کنند.در بین این مواد اولیه روغن گیاهی از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که اگر روغن تن ماهی گیاهی باشد یک عطر و طعم و مزه بی نظیری به تن ماهی می دهد.روغن های آفتابگردا٬سویا٬کنجد و روغن زیتون جزو بهترین روغن های گیاهی هستند که در تولید تن ماهی استفاده می شوند.

تن ماهی در روغن زیتون

تن ماهی در روغن زیتون
کنسرو ماهی تن در روغن زیتون تحفه مقدار ۱۸۰ گرم ۰۱

برای بررسی خواص تن ماهی با روغن زیتون اصل باید در ابتدای کار این را بدانید که این روغن های گیاهی کاملا ارگانیک هستند و برای بدن ما خواص بسیار زیادی را دارا هستند.این کنسرو ماهی که با روغن ارگانیک اصل به تولید می رسند برای بدن نه تنها مضر نیستند بلکه سرشار از فواید هم می باشند. روغن زیتون یکی از روغن های تصفیه شده خوراکی می باشد که ترکیب آن با کنسرو تن ماهی یک محصول خوشمزه ای را به وجود آورده است.این تن دارای خواص بسیار زیادی می باشد.یکی از بزرگترین خواص این محصول اسید های چرب امگا ۳ آن می باشد. این اسید های امگا ۳ برای بدن ما سرشار از مزایا می باشند.این امگا ۳ بسیاری از بیماری ها را که مانند انواع سرطان ها می باشند مناسب و کاربردی می باشد. قیمت خرید تن در مرکز پخش کننده آن به صورت عمده به خریداران گفته می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا یلمه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120588120
شماره تلفن ثابت:02128425320
آدرس کانال: konservsaz98@
پست الکترونیکی: yalameh.avinkonserv@gmail.com
کانال تلگرام